CPF0603D604RE
MFR.Part #
CPF0603D604RE
JLCPCB Part #
C2118020
Description
-55℃~+155℃ 50V 604Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS