CRGV1206J3M6
MFR.Part #
CRGV1206J3M6
JLCPCB Part #
C3921412
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS