CRGV1206J1M2
MFR.Part #
CRGV1206J1M2
JLCPCB Part #
C3940589
Description
-55℃~+125℃ 1.2MΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS