CPF0603B9K09E
MFR.Part #
CPF0603B9K09E
JLCPCB Part #
C4071166
Description
-55℃~+155℃ 63mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS