CRGV0805F162K
MFR.Part #
CRGV0805F162K
JLCPCB Part #
C4098345
Description
-55℃~+125℃ 125mW 162kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS