CRGV1206F475K
MFR.Part #
CRGV1206F475K
JLCPCB Part #
C4300710
Description
-55℃~+125℃ 250mW 475kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS