RN73C1J8K45BTG
MFR.Part #
RN73C1J8K45BTG
JLCPCB Part #
C1357864
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS