RQ73C2A255RBTD
MFR.Part #
RQ73C2A255RBTD
JLCPCB Part #
C4238791
Description
-55℃~+155℃ 200mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS