CRGH1206F475R
MFR.Part #
CRGH1206F475R
JLCPCB Part #
C2108530
Description
-55℃~+155℃ 200V 475Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS