CRGH1206F40R2
MFR.Part #
CRGH1206F40R2
JLCPCB Part #
C4116512
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS