CRGV1206F453K
MFR.Part #
CRGV1206F453K
JLCPCB Part #
C4059460
Description
-55℃~+125℃ 250mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS