TE1500B3R9J
MFR.Part #
TE1500B3R9J
JLCPCB Part #
C1574083
Description
1.5kW 3.9Ω ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS