CRGV0603F243K
MFR.Part #
CRGV0603F243K
JLCPCB Part #
C4247951
Description
-55℃~+125℃ 100mW 243kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS