CRGV0603F143K
MFR.Part #
CRGV0603F143K
JLCPCB Part #
C4051662
Description
-55℃~+125℃ 100mW 143kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS