3430A2F160RTDF
MFR.Part #
3430A2F160RTDF
JLCPCB Part #
C6411149
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0508 Chip Resistor - Surface Mount ROHS