CRGH0603F243K
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH0603F243K
JLCPCB Part #
C2098001
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 200mW 243kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS