CPF0201B23K7E
MFR.Part #
CPF0201B23K7E
JLCPCB Part #
C4193380
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 31.25mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS