CRGV0603F249K
MFR.Part #
CRGV0603F249K
JLCPCB Part #
C4336401
Description
-55℃~+125℃ 100mW 249kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS