CRGV0603F205K
MFR.Part #
CRGV0603F205K
JLCPCB Part #
C4138438
Description
-55℃~+125℃ 100mW 205kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS