CRGH0603F205K
MFR.Part #
CRGH0603F205K
JLCPCB Part #
C2098036
Description
-55℃~+155℃ 200mW 205kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS