CRGH0603F30K1
MFR.Part #
CRGH0603F30K1
JLCPCB Part #
C2098039
Description
-55℃~+155℃ 200mW 30.1kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS