SG73S1JRTTD9533F
MFR.Part #
SG73S1JRTTD9533F
JLCPCB Part #
C6221739
Description
-55℃~+155℃ 200mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS