CRGV0603F255K
MFR.Part #
CRGV0603F255K
JLCPCB Part #
C4166976
Description
-55℃~+125℃ 100mW 255kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS