CPF0201B21KE1
MFR.Part #
CPF0201B21KE1
JLCPCB Part #
C4059212
Description
-55℃~+155℃ 21kΩ 30mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS