CRGV0603F200K
MFR.Part #
CRGV0603F200K
JLCPCB Part #
C4346525
Description
-55℃~+125℃ 100mW 200kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS