CRGS0603J8K2
MFR.Part #
CRGS0603J8K2
JLCPCB Part #
C3972902
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS