H42K61BYA
MFR.Part #
H42K61BYA
JLCPCB Part #
C1412688
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS