CRGS0603J8M2
MFR.Part #
CRGS0603J8M2
JLCPCB Part #
C4348760
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS