CPF0603B160RE
MFR.Part #
CPF0603B160RE
JLCPCB Part #
C3926644
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS