CRGS0603J8R2
MFR.Part #
CRGS0603J8R2
JLCPCB Part #
C4133742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS