H437K4BYA
MFR.Part #
H437K4BYA
JLCPCB Part #
C1411796
Description
-55℃~+155℃ 37.4kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS