CRGP0805F22R
MFR.Part #
CRGP0805F22R
JLCPCB Part #
C2082178
Description
-55℃~+155℃ 150V 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS