CRGP0805F12R
MFR.Part #
CRGP0805F12R
JLCPCB Part #
C2082761
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 150V 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS