CRGV1206J5M6
MFR.Part #
CRGV1206J5M6
JLCPCB Part #
C4140706
Description
-55℃~+125℃ 250mW 5.6MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS