CRGH0805F22R
MFR.Part #
CRGH0805F22R
JLCPCB Part #
C2101913
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 150V 22Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS