CRGH2512J2R7
MFR.Part #
CRGH2512J2R7
JLCPCB Part #
C1694562
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS