CRGH2010J100K
MFR.Part #
CRGH2010J100K
JLCPCB Part #
C4008379
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS