AA2512JK-078R2L
MFR.Part #
AA2512JK-078R2L
JLCPCB Part #
C4243409
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.2Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS