CRGH2512J27R
MFR.Part #
CRGH2512J27R
JLCPCB Part #
C2075272
Description
-55℃~+155℃ 250V 27Ω 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS