3550300KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3550300KFT
JLCPCB Part #
C2095847
Package
4320
Description
-55℃~+155℃ 300V 300kΩ 5W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 4320 Chip Resistor - Surface Mount ROHS