CRGH2512J4R7
MFR.Part #
CRGH2512J4R7
JLCPCB Part #
C2148564
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 4.7Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS