CRGH2512J1K3
MFR.Part #
CRGH2512J1K3
JLCPCB Part #
C2148480
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS