H4P215KDZA
MFR.Part #
H4P215KDZA
JLCPCB Part #
C1407264
Description
-55℃~+155℃ 1W 215kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS