CPF0201B6K34E1
MFR.Part #
CPF0201B6K34E1
JLCPCB Part #
C4208975
Description
-55℃~+155℃ 30mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS