CRGH2512J1K1
MFR.Part #
CRGH2512J1K1
JLCPCB Part #
C2148501
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250V 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS