CRGS2010J2R7
MFR.Part #
CRGS2010J2R7
JLCPCB Part #
C4178883
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS