CRGH2512F698K
MFR.Part #
CRGH2512F698K
JLCPCB Part #
C1705819
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS