SLR1TTE63R4F
MFR.Part #
SLR1TTE63R4F
JLCPCB Part #
C4272679
Description
-55℃~+180℃ 1W 63.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS