CRGH2512F69K8
MFR.Part #
CRGH2512F69K8
JLCPCB Part #
C1707167
Description
-55℃~+155℃ 250V 2W 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS