RR02J430KTB
MFR.Part #
RR02J430KTB
JLCPCB Part #
C3465983
Description
-55℃~+235℃ 2W 430kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS